PRO FIRMY A CUKRÁRNY

Máte svůj podnik a nemáte, kde vyrábět? Spolupracujte s námi a obohaťte svůj sortiment moderními zákusky i slanými specialitami.

Na firemní akce a večírky zajistíme skvělé pohoštění. Nabízíme cateringové služby sladké, slané a studené kuchyně. Máme zkušenosti s pořádáním rautů pro Pražský hrad a státní akce.

Výroba zákusků, dezertů, slaného pečiva a dortů na zakázku

  Uvažujete o spolupráci? Neváhejte nám zavolat, či napsat a přijďte se k nám podívat. Ceníky a bližší informace Vám rádi zašleme na Vaši emailovou adresu nebo rovnou projednáme vše co Vás bude zajímat.

Tel.: +420 739 877 306

Email: adamant.praha@gmail.com

Konzultační poradenství

  Rádi byste začali podnikat ve sladkém oboru cukrařiny nebo již podnikáte a máte pocit, že by si podnik mohl vést lépe a vydělávat více peněz?

  Nabízíme kompletní služby konzultací pro Váš podnik. Od pomoci s otevřením podniku, až po skladby receptur. Poradíme Vám jaké výrobky jsou pro Vás nejlepší v dané lokalitě.

  Máte problém s nějakým receptem? Nevíte si rady se zmrzlinou? Pořád se Vám nedaří práce s čokoládou? Rádi byste vyzkoušeli něco nového? Neváhejte se na nás obrátit a kontaktuje nás.

Catering

  Pro Váš podnik, soukromou osobu nebo instituci zajistíme catering sladké, slané a studené kuchyně formou minidezertů, jednohubek, zákusků, celých dortů a chlebíčků.

  Dovoz v rámci Ústeckého kraje je individuální a řídí se cenou objednávky.

Mystery shopping

  Rádi byste zjistili co se v podniku děje, když nejste na blízku? Nebo prostě jen potřebujete poradit?

  Mystery shopping je metoda, při které je Váš personál vystaven fiktivnímu nákupu. Na základě vyhodnocení situace dochází k zkvalitňování Vašich služeb pro budoucí zákazníky.

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku.