OBJEDNÁVKY

Upečeme dort podle Vašeho přání. Při objednávkách preferujeme osobní setkání. Společně vymyslíme dort, který bude ozdobou Vašich oslav.

Při zájmu o dort se prosím obraťte na prodejnu, kde jsou Vám k dispozici naši spolupracovníci a rádi Vám s výběrem pomohou.

Na prodejně je také k dispozici ukázka dortů.

Vyberte si z několika variant ...

Svatební dorty

  Pro Váš významný den připravíme svatební dort, který bude ozdobou celé svatební tabule nebo sladkého baru. Nachystáme svatební dort podle Vašeho přání a chutí, který bude v souladu s Vaší výzdobou a stylem Vaší svatby.

  Krásné nevěsty a milí ženichové, rádi Vás uvítáme v naší cukrárně, abychom mohli společně navrhnout dort, který bude v harmonii s Vaší svatební výzdobou. Abychom doladili všechny potřebné detaily a vše bylo perfektní, vezměte s sebou na schůzku ukázku z výzdoby, kterou na svatbu chystáte např. obrázek svatební kytice nebo svatebních šatů, kousek stuhy, ubrousek, sponu do vlasů, zkrátka cokoliv, co Vám přijde důležité a nám pomůže doladit všechny potřebné detaily.

Sladký bar

  Pro Váš výjimečný svatební i narozeninový den nebo jinou příležitost připravíme tzv. sladký bar.

  Sladký bar je slavnostní tabule, obsahující spoustu sladkých dobrot. Dominantou sladkého baru je dort, okolo kterého jsou různé malé dortíky (cupcakes), makronky, čokoládové bonbony, tematické sušenky, minidezerty a lízátka (cakepops). Vše je naaranžováno a dekoracemi doladěno v barvách a stylu Vaší výzdoby k naprosté dokonalosti. Ony dekorace (jako jsou květiny, ubrousky, slánky, stuhy, zapichovátka a košíčky), díky kterým ohromíte své hosty vytvoří dokonalou harmonii celého slavnostního dne.


Makronky

,,Makronky pro Vás pečeme z mandlové mouky, nikoliv ze směsi."

mandlové pusinky s krémovou náplní uvnitř

  Tyto sladké cukrovinky pocházející z renesanční Itálie převzali Francouzi velmi rádi za své. Poprvé spojil dvě makronky krémem Pierre Desfontaines ve svém čajovém salonu a takto se makronky staly roztomilým doplňkem nevšedních událostí.

  Správná makronka má hladký a lesklý povrch, uvnitř je však krásně křehká a vláčná.


Minizákusky


Originální narozeninové dorty

  Udělejte oslavenci radost a překvapte ho dortem, který bude upečený na míru přímo pro něj. Zapojte svou fantazii :-)


Dorty pro děti

  Svět fantazie, přání a pohádkových hrdinů. Vytvoříme dort, který Vašim dětem vykouzlí úsměv na tváři.

Dorty pro mimořádnou událost

  Pro všední dny strávené s výjimečnými lidmi. Obohatíme Vaše oslavy s rodinou a zahradní párty s přáteli. Podtrhněte image Vaší firmy tematickým dortem od nás a udělejte z firemní akce nezapomenutelný zážitek.

Plesové dorty

  Krásné šaty, gentlemani a příjemná hudba jsou hlavní atributy dlouhé protančené noci. Dovolte nám udělat z Vaší taneční originální večer sladkou výzdobou stolů, ke kterým budou ladit úžasné tematické ozdoby.

Sponzorské dary

Pořádáte ples nebo jinou významnou událost?


Další varianty pro objednání dortu po předchozí domluvě s naším cukrářem na prodejně.

Ceny dortů se liší, dle individuální objednávky.